• Data rozpoczęcia: 31 maja 2019

Czuwania w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

w Hałcnowie w 2019 roku

26 kwietnia

Intencja: O dar mądrości i bł. Boże dla księży biskupów, kapłanów i wszystkich wiernych naszej diecezji. (modlitwy animuje parafia Bielsko-Biała Lipnik )

31 maja

Intencja: O dar rozumu i bł. Boże dla wszystkich żyjących, siłę i ukojenie dla cierpiących, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość. (modlitwy animuje Apostolstwo Dobrej Śmierci)

28 czerwca

Intencja: O dar rady i bł. Boże dla dzieci i młodzieży (Będziemy modlić się także za bp. Piotra w dniu jego imienin). (modlitwy animuje parafia Kozy)

26 lipca

Intencja: O dar męstwa, radosne i konsekwentne świadectwo chrześcijańskie dla wierzących w Boga. (modlitwy animuje parafia Bielsko-Biała Leszczyny)

30 sierpnia

Intencja: O dar wiedzy,  błogosławieństwo Boże, zgodę i jedność w naszej Ojczyźnie. (modlitwy animuje parafia Straconka i Mikuszowice)

27 września

Intencja; O dar bojaźni Bożej i odnowę miłości w naszych rodzinach. (modlitwy animuje parafia Kozy Gaje i Małe Kozy)

25 października

Intencja: O dar pobożności dla wszystkich wierzących, za Ojca Świętego Franciszka i Kościół Święty. (Będziemy modlić się także za bp. Tadeusza z okazji jego imienin). (modlitwy animuje parafia (Bielsko-Biała Złote Łany)

Program Czuwania

18.00 – Uroczyste odsłonięcie Cudownej Piety Hałcnowskiej