• Data rozpoczęcia: 7 czerwca 2026

Oświęcim, sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych. godz. 11.30. Eucharystia – dziękczynienie za beatyfikację salezjanów-męczenników. Mszy św. będzie przewodniczył bp Roman Pindel. Słowo Boże wygłosi ks. Fabbio Atard, przełożony generalny salezjanów.