• Data rozpoczęcia: 13 czerwca 2026

Jubileuszowa XX Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w sobotę, 13 czerwca 2025 roku.

Głównym celem pielgrzymki jest modlitwa w intencji kapłanów oraz o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne. Pielgrzymka przyczynia się do formacji osób modlących się w margaretkach. Jest także okazją do zaopatrzenia się w materiały Apostolatu.

Program:
9:00 – rozpoczęcie pielgrzymki (plac przed bazyliką)
10:00 – Droga Krzyżowa (od kaplicy „U Piłata”)
13:00 – konferencja (bazylika)
14:00 – Eucharystia, bp Damian Muskus
15:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu

Więcej informacji na stronie: apostolatmargaretka.pl