• Data rozpoczęcia: 23 września 2017

Msza św. w intencji znalezienia dobrego męża lub żony, modlitwa uwielbieniowa, wspólne biesiadowanie i inne atrakcje złożą się na spotkanie katolickich singli, które zaplanowano na 23 września w Ślemieniu koło Żywca. Organizatorzy kolejnego przedsięwzięcia adresowanego do katolickich singli, którzy szukają swojej drugiej połowy, proponują spędzenie czasu m.in. na wspólnej modlitwie oraz zabawach integracyjnych, prowadzonych przez wodzireja.

Wydarzenie odbędzie się w Domu Brata Ave Maria w Ślemieniu i rozpocznie się Eucharystią w intencji spotkania dobrego współmałżonka. Warunkiem uczestnictwa w tego typu spotkaniach jest możliwość przyjęcia sakramentu małżeństwa.

W lipcu katoliccy single spotkali się na górskiej wyprawie na papieski Groń w Beskidzie Małym. Choć pogoda wtedy nie dopisała, spotkanie zaowocowało już pierwszymi zaręczynami – poinformowały organizatorki wyprawy Katarzyna Kotula i Wioletta Trzaska.

Koszt udziału w spotkaniu to 50 zł od osoby. W Domu Brata Ave Maria w Kocierzu Rychwałdzkim istnieje możliwość noclegów. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 511 300 179. Zapisy pod adresem: katoliccysingle@gmail.com