• Data rozpoczęcia: 13 października 2018

Zapraszamy już w najbliższą sobotę na 7. edycję PIELGRZYMKI NA ROLKACH.

Siódmy raz… Tym razem z Bielska-Białej!

Już po raz kolejny wyruszamy na ulice śląskich miast, natomiast pierwszy raz z Bielska – Białej… Zostań uczestnikiem VII edycji pielgrzymki na hulajnogach i rolkach i wyrusz z nami 13 października o godz. 9:00 z LUCE Areny (ul. Legionów 26/28, budynek F). Tym razem miejscem docelowym jest Sanktuarium św. Jakuba w Szczyrku, które ma być zapowiedzią projektu  #rolkowecamino .

Dla pasjonatów rolek i hulajnogi przygotowaliśmy 16 km trasy, kilka podjazdów i zjazdów, ale przede wszystkim mnóstwo pozytywnej energii. Intencją tej edycji zmagań jest wsparcie ludzi młodych uzależnionych od narkotyków i dopalaczy. Jeśli Twoją pasją jest sport, potrafisz jeździć, skręcać i hamować na rolkach lub hulajnodze to ta propozycja jest Ciebie.

Trasa to prawie 16 km!!! Jedź razem z nami!!!

Ramowy plan:

7:45 Otwarcie recepcji oraz wypożyczalni rolek i hulajnóg

8:00 Warsztaty rolkowe, rozgrzewka (prowadzą instruktorzy I love rolki Bielsko – Biała)

8:45 Zamknięcie recepcji, formowanie się kolumny, błogosławieństwo

9:00 Start, przejazd

Meta, Msza św., posiłek, oficjalne zakończenie pielgrzymki, czas wolny do dyspozycji uczestników

Udział w pielgrzymce jest możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu i wpłacie 15 zł za pakiet pielgrzyma (ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne, posiłek, smycz + identyfikator). Zapisy trwają do 11 października.

Na trasie będzie możliwość skorzystania z szatni. Tam można zostawić rzeczy, z których nie będziecie korzystać podczas przejazdu.

Pozdrawiamy

LUCE Team