• Data rozpoczęcia: 21 kwietnia 2018
  • Data zakończenia: 22 kwietnia 2018

Zapraszamy do udziału w IV edycji Integracyjnego 24h Maratonu „Płyniemy do Rzymu”, który odbędzie się na basenie „Troclik” w Bielsku-Białej. Startujemy w dniu 21 kwietnia br. o godz. 16.00 – finiszujemy 22 kwietnia o godz. 16.00.

Maraton jest kontynuacją Sztafety „Płyniemy do Rzymu”, która miała miejsce w dniu kanonizacji św. Jana Pawła II. Zakładaliśmy wówczas symboliczne przepłynięcie 1478 długości basenu. Jednakże sumując nasze dotychczasowe dokonania, przepłynęliśmy łączny dystans 2450 km, zatem „dopłynęliśmy” do Rzymu, a nawet dalej.

Dotarcie do Rzymu nie oznacza jednak końca naszej przygody z pływaniem i dziś po raz kolejny zapraszamy wszystkich, którzy poprzez dobrą zabawę, integrację, ale także wysiłek chcą uczcić nie tylko 4 rocznicę kanonizacji św. Jana Pawła II, lecz także otworzyć innym okno na świat. Pokazać, że jeśli sami nie możemy wiele, to wspólnie – już wszystko.

W maratonie mogą uczestniczyć wszyscy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Zachęcamy, aby dzieciom i młodzieży towarzyszyli rodzice. Osoby niepełnosprawne mogą płynąć w towarzystwie opiekunów. A ci, którzy jeszcze nie czują się w wodzie całkiem pewnie, mogą wspomagać się sprzętem. Zapraszamy do udziału w maratonie wszystkich, którym bliskie są ideały głoszone przez św. Jana Pawła II i którzy w sporcie widzą nie tylko możliwość rywalizacji, lecz także sposobność do wspólnego działania, do szeroko pojętej integracji.

Przyjmujemy zgłoszenia grupowe oraz indywidualne Wystarczy zadeklarować przepłynięcie określonego dystansu (minimum 1 długość basenu).

W załączeniu przedstawiamy Państwu Regulamin Integracyjnego Maratonu Pływackiego „Płyniemy do Rzymu”  licząc, że uda się zorganizować nowe grupy chętne do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Karta zgłoszeniowa