• Data rozpoczęcia: 14 lipca 2019

W niedzielę, 14 lipca o godz. 13.00 Telewizja Polonia przeprowadzi bezpośrednią transmisję Mszy św. z naszej parafialnej świątyni. Adresowana jest ona do  Polaków przebywających za granicą, jak również chorych, którzy w ten sposób mogą tylko przeżywać Eucharystię.
Jest to także okazja do odwiedzin w rożnych świątyniach i zakątkach naszej Ojczyzny.

Tym razem Telewizja przeprowadzi bezpośrednią transmisję ze świątyni cieszyńskiej. Bedzie to okazja dla wielu naszych rodaków aby przeżywać Mszę św. z cieszyńską wspólnotą parafialną, a dla wielu cieszynian do modlitwy w parafialnym kościele.

W przyszłą niedzielę Msza św. sprawowana zwykle o godz. 12.00 będzie odprawiona o godz. 13.00 z powodu czasu antenowego zarezerwowanego na transmisję.