• Data rozpoczęcia: 23 marca 2019
  • Data zakończenia: 23 marca 2019

23 marca 2019 r. w godz. od 11.00-20.00 w Domu Kultury w Olszówce organizowane są warsztaty gospel dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Organizatorzy zapraszają członków chórów i scholi parafialnych jak również wszystkich parafian, ponieważ w warsztatach może wziąć udział dosłownie każdy, bez względu na wiek, bez doświadczenia muzycznego lub śpiewaczego. Nie jest wymagana zdolność czytania z nut.

Zachęcamy wszystkich, gdyż warsztaty chóralne to wydarzenie jednoczące ludzi i dające wiele radości i zadowolenia – zapraszają pomysłodawcy przedsięwzięcia z Domu Kultury w Olszówce.

Warsztaty zakończą się występem uczestników w Domu Kultury o godz. 19.00 (wstęp na koncert bezpłatny!)

Koszt uczestnictwa w warsztatach: 16 zł (w tym poczęstunek)

zniżki z kartą Rodzina+  oraz osób niepełnosprawnych.

Warsztaty poprowadzi Gabriela Gąsior – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”, który ukazał się w marcu 2014 roku oraz płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Król” wydaną w grudniu 2015 roku.