• Data rozpoczęcia: 14 września 2018
  • Data zakończenia: 16 września 2018

PER CRUCEM AD LUCEM

WARSZTATY MUZYKI LITURGICZNEJ W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH 14-16 WRZEŚNIA 2018r.

Warsztaty odbędą się w budynkach parafii św. Barbary w Czechowicach-Dziedzicach – ul. Węglowa 56. Poszczególne grupy będą miały zajęcia w salach katechetycznych, wspólne części warsztatów w nowej Auli. Trzeciego dnia warsztatów, na zakończenie, zostanie odprawiona Msza Święta w intencji twórców muzycznych związanych z miastem Czechowice-Dziedzice.

W czasie trwania warsztatów będzie możliwość skorzystania z kawy, herbaty, wody i przekąsek. Wyżywienie uczestnicy zasadniczo organizują we własnym zakresie. W programie przewidziano przerwy obiadowe. Chętnie pomożemy w zorganizowaniu posiłków, lub w razie konieczności także noclegów. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Uczestnicy w pierwszym dniu, w recepcji, otrzymają wszelkie potrzebne w czasie warsztatów materiały (identyfikator, nuty i opracowania, ołówki, inne materiały).

Całościowy koszt udziału w warsztatach (opłata warsztatowa) to 30 zł, instrumentaliści (uczniowie co najmniej II stopnia szkoły muzycznej – szczególnie grający na skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie, flecie poprzecznym, oboju, klarnecie, trąbce lub waltorni) biorą udział w warsztatach bezpłatnie; liczba miejsc w zespole jest jednak ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń; W indywidualnych przypadkach prosimy o kontakt.

Zgłoszenia należy dokonać przez formularz dostępny na stronie http://www.muzyczne-czechowice.pl lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. POTWIERDZENIEM zgłoszenia jest wpłata zaliczki w postaci opłaty warsztatowej z dopiskiem „Imię i nazwisko-warsztaty muzyczne” na konto podane w wiadomości potwierdzającej zapis. Zaliczka jest bezzwrotna.