• Data rozpoczęcia: 25 maja 2019

Przeżyj to z pasją w Jaworzu

Nie lada gratka dla wielbicieli dobrej muzyki na chwałę Boga. Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, zatytułowane Żyj z pasją.

25 maja w jaworzańskim amfiteatrze o 18.00 rozpocznie się koncert Tau, połączony ze świadectwem, a po nim projekcja filmu.

Jak żyć z pasją w dzisiejszym zabieganym świecie? – na te i inne pytania będzie sobie można odpowiedzieć podczas niezwykłego spotkania z niezwykłym człowiekiem już w sobotni wieczór, 25 maja, w Jaworzu.

Gościem specjalnym spotkania Żyj z pasją będzie –Tau, czyli Piotr Kowalczyk – raper, producent muzyczny, założyciel wytwórni Bozon Records, chrześcijanin. Jego debiutancki album „Remedium” otrzymał status Złotej Płyty. Z pozytywnym przyjęciem spotkały się również „Restaurator” oraz „ON”, który zdobył 1. miejsce polskiej listy przebojów OLiS, czyli najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju. Człowiek, dla którego muzyka jest „ścieżką dźwiękową wszechżycia”, a dzięki niej i słowach w niej zawartych przekazuje prawdę miłości, ufności oraz wiary.

W 2016 roku Tau został Ambasadorem Światowych Dni Młodzieży w Krakowie i miał okazję spotkać się z papieżem Franciszkiem oraz zagrać koncert i przemawiać do młodzieży tam zgromadzonej z całego świata. Jego najnowsza płyta, długo wyczekiwana przez wiernych fanów, która dopiero co wyszła na światło dzienne, to Egzegeza: Księga Pszczół – „opowieść o człowieku takim jak Ty, który każdego dnia poszukuje odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania”. Warto poszukać ich wspólnie, słuchając dobrej muzyki, czerpiąc z doświadczenia chrześcijanina, który niejedno w życiu przeszedł.

Zapraszamy do Jaworza – amfiteatr, 25 maja, godzina 18.00! Nie możesz tego przegapić!