Wyniki finału XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Biblijnej “Jonasz” 2018

  • 11 maja 2018, Mateusz Kierczak

Podsumowanie KWB “Jonasz” połączone z wręczeniem dyplomów i nagród oraz ubogacone występami uczestników konkursów towarzyszących (recytatorski i tetralny) odbędzie się w czwartek, 17 maja o godzinie 10:00 w Bielskim Centrum Kultury ( ul. Słowackiego).

Serdecznie zapraszamy uczestników fiinału wraz z opiekunami.

FINAŁ 2018 – XXI MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ „JONASZ” Rut, Estera, Jonasz i Daniel

Laureatami KWB “Jonasz” zostali ci uczestnicy finału w grupie I i II od 25,5 p. zaś w grupie III od 29 punktów wzwyż

Zwycięzcy

Grupa I

Alicja Oboza I – miejsce 30,5
Oskar Kosz II – miejsce 30,0
Filip Kosz II – miejsce 30,0
Julia Ślusarczyk II – miejsce 30,0
Adam Wybraniec II – miejsce 30,0
Dominik Gosiewski III – miejsce 29,5

Grupa II

Piotr Szturc I – miejsce 30,0
Lucjan Pezda II – miejsce 29,5
Emil Kielar III – miejsce 29,0
Małgorzata Tomoszek III – miejsce 29,0
Julia Zielińska III – miejsce 29,0

Grupa III

Jonasz Lazar I miejsc 33,5
Kornelia Staroń II – miejsce 33,0
Franciszek Ślusarczyk II – miejsce 33,0
Bartłomiej Chudyk II – miejsce 33,0
Agnieszka Niezręcka III – miejsce 32,5
Weronika Pieczarka III – miejsce 32,5

Grupa IV

Walatek Zuzanna I miejsce 56,0 I LO Żywiec
Konieczny Anna II miejsce 55,5 LO Osuch. Cieszyn
Koral Anna III miejsce 55,0 I LO Kop. Bielsko-Biała
Szuma Emilia III miejsce 55,0 LO Knurów

12 kwietnia w Szkole Podstawowej nr3 w Czechowicach – Dziedzicach odbył się przegląd występów recytatorskich i teatralnych w ramach XXI MEKWB Jonasz 2018.
Jury konkursowe wyłoniło zwycięzców;

Konkurs Recytatorski
I miejsce
Zofia Paneth
Hubert Barcik
Julia Popenda
Konieczny Aleksander

II miejsce
Stanisław Łopadczak
Antonina Foksińska
Łukasz Wojtuszek
Wiktoria Pieczka
Natalia Góra

Teofil Kufel
Małgorzata Moryto
Gabriela Gamrot
Karolina Zwardoń

III miejsce

Julia Konior
Nikola Oleszkiewicz
Milena Cader
Krzysztof Kolarczyk
Kaja Kraus
Julia Jasica
Zuzanna Różycka
Antonina Śpiewak
Katarzyna Kubacka
Maja Ptaszkowska
Ewelina Olearczyk
Martyna Talik

Wyróżnienie
Aleksandra Sikora
Wiktoria Pająk
Karolina Maga
Gabriela Kozieł

Konkurs Teatralny

I miejsce
Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
II miejsce (ex aequo)
Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach
III miejsce
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwinie

Wszystkie wyniki:

Grupa I

Alicja Oboza I – miejsce 30,5
Oskar Kosz II – miejsce 30,0
Filip Kosz II – miejsce 30,0
Julia Ślusarczyk II – miejsce 30,0
Adam Wybraniec II – miejsce 30,0
Dominik Gosiewski III miejsce 29,5
Magdalena Baranowska 29,0
Wiktor Czajka 29,0
Michał Mrzyk 29,0
Paweł Bydliński 28,5
Paweł Kłaput 28,5
Marek Mosz 28,5
Martyna Siuzdak 28,5
Natalia Pałosz 28,0
Ewelina Szarzec 28,0
Wiktor Alisch 27,5
Jan Gazda 27,5
Maja Gibas 27,5
Paweł Gowin 27,5
Wiktoria Hanzel 27,5
Antoni Hawieńczyk 27,5
Marta Markiel 27,5
Marta Piecha 27,5
Maksymilian Pietraszko 27,5
Joanna Tesarczyk 27,5
Anita Żurowska 27,5
Tymon Babicz 27,0
Justyna Ćwiertnia 27,0
Michał Krywult 27,0
Paweł Młodzikowski 27,0
Leon Mszyca 27,0
Michał Pasierbek 27,0
Jakub Patrak 27,0
Andrzej Rusek 27,0
Donata Serafin 27,0
Gabriela Sidorek 27,0
Lena Bok 26,5
Gabriela Grzędzielska 26,5
Natalia Jakubowska 26,5
Alicja Kasperkiewicz 26,5
Zuzanna Kwaśny 26,5
Zuzanna Lalik 26,5
Jan Łagowski 26,5
Kinga Niesłańczyk 26,5
Agata Olearczyk 26,5
Mateusz Talar 26,5
Lena Witkowska 26,5
Gabriela Budny 26,0
Bartłomiej Czernek 26,0
Magdalena Gwiżdż 26,0
Emilia Piwowar 26,0
Jakub Szypuła 26,0
Zofia Zając 26,0
Wiktoria Zipser 26,0
Igor Fujawa 25,5
Szymon Hajduk 25,5
Krzysztof Kubik 25,5
Konrad Łysek 25,5
Weronika Moczek 25,5
Paulina Mrzygłód 25,5
Katarzyna Muchorowska 25,5
Michał Odziomek 25,5
Sandra Sztajno 25,5
Małgorzata Tittor 25,5
Jakub Zipser 25,5
Julia Cieślar 25,0
Milena Kicia 25,0
Dominik Madejczyk 25,0
Julia Paszek 25,0
Estera Rabin 25,0
Grzegorz Sawczuk 25,0
Szymon Wojtyła 25,0
Zofia Zając 25,0
Mateusz Czyżewski 24,5
Tymoteusz Dawid 24,5
Julia Huczek 24,5
Miłosz Kańtor 24,5
Antoni Klimek 24,5
Agnieszka Kołton 24,5
Łukasz Oczko 24,5
Hanna Okularczyk 24,5
Julia Tomica 24,5
Wanda Źlik 24,5
Emilia Stasiak 24,5
Jadwiga Głowa 24,0
Kacper Pytlik 24,0
Szymon Tubek 24,0
Tomasz Witkowski 24,0
Hanna Wójtowicz 24,0
Aleksander Cichoń 23,5
Maria Gawron 23,5
Tomasz Krańczuk 23,5
Gabriela Matuszek 23,5
Hanna Nowy 23,5
Emilia Ponikwia 23,5
Marcin Wiącek 23,5
Wiktoria Widera 23,5
Patrycja Zając 23,5
Łukasz Dziki 23,0
Łukasz Fajferek 23,0
Marta Janik 23,0
Tobiasz Kubica 23,0
Klara Kuszneruk 23,0
Miłosz Macura 23,0
Bazyli Nizio 23,0
Tymoteusz Pisowicz 23,0
Kaja Sinacka 23,0
Maciej Stelmach 23,0
Małgorzata Dziedzic 22,5
Natalia Gołek 22,5
Emilia Konarczak 22,5
Anna Luranc 22,5
Maja Janosz 22,0
Jakub Kwiatkowski 22,0
Antoni Strządała 22,0
Samuel Dziedzic 21,5
Amelia Maślanka 21,5
Marianna Świder 21,5
Mateusz Zieliński 21,5
Patryk Zontek 21,5
Paulina Bukowska 21,0
Piotr Lewandowski 21,0
Jakub Niestrój 21,0
Maja Procner 21,0
Alicja Stepaniuk-Pacek 21,0
Klaudia Stokłosa 21,0
Eryk Świerczek 21,0
Julia Wanat 21,0
Sandra Latasiewicz 20,5
Emilia Majchrzak 20,5
Barbara Szczygieł 20,5
Weronika Wojtas 20,5
Agnieszka Bartula 20,0
Olaf Handerski 20,0
Anna Ząbek 20,0
Artur Bukowczan 19,5
Milena Majka 19,5
Mateusz Radzio 19,5
Wojciech Zięciak 19,5
Paulina Kudzia 19,0
Daria Szczerbowska 19,0
Mateusz Szczerbowski 19,0
Malwina Byrska 18,0
Leon Madzia 18,0
Adrianna Goły 17,5
Klaudia Kulik 17,5
Julia Majdak 17,0
Jan Czub 16,5
Dominika Kaczor 15,5
Martyna Ficek 15,0
Piotr Kamieński 15,0
Maja Mirczak 15,0
Zuzanna Zgolak? 15,0
Oliwia Stuchlik 14,0
Natalia Zemła 14,0
Natalia Kapuścińska 13,0
Pawel Szkodny 12,5
Natalia Jagoda
Joanna Kościelak
Kamila Kowalik
Nadia Mazur
Emilia Stasiak

Grupa II

Piotr Szturc I – miejsce 30,0
Lucjan Pezda II – miejsce 29,5
EMIL KIELAR III – miejsce 29,0
Małgorzata Tomoszek III – miejsce 29,0
Julia Zielińska III – miejsce 29,0
Mateusz Magiera 28,5
MATEUSZ OCZKO 28,5
Marek Bryndza 28,0
Inez Bujok 28,0
Daria Ciechacka 28,0
STANISŁAW AFFANASOWICZ 27,5
Mateusz Blinda 27,5
Tomasz Damek 27,5
Alicja Koniarz 27,5
Teofil Kufel 27,5
Natalia Kukla 27,5
Jan Piszczek 27,5
Wojciech Stelmach 27,5
Weronika Cebrat 27,0
Dawid Kolonko 27,0
EMILIA KOŁODZIEJCZYK 27,0
Barbara Konieczny 27,0
ZOFIA OLEARCZYK 27,0
Amelia Pietrzyk 27,0
Jakub Raszka 27,0
Aleksandra Skoczeń 27,0
NATALIA STEFANOWICZ 27,0
Jonatan Tokarz 27,0
Julia Żurek 27,0
MILENA DARMOFAŁ 26,5
Jerzy Kołodziejczyk 26,5
Szymon Królak 26,5
Oliwia Nikliborc 26,5
Szymon Sikora 26,5
Zuzanna Skoczeń 26,5
Paweł Dziwoki 26,0
Patrycja Grzech 26,0
Sebastian Kłosowski 26,0
Magdalena Maindok 26,0
Julia Mazanek 26,0
Natalia Nowak 26,0
Justyna Stekla 26,0
ALEKSANDRA BIEGUN 25,5
Marta Cholewik 25,5
BŁAŻEJ DOBIJA 25,5
Paweł Ignatiuk 25,5
Natalia Kołodziej 25,5
MARIA MALINKA 25,5
Agata Pasterny 25,5
Kornelia Wilczek 25,5
Jakub Bystroń 25,0
Jagna Kwiatkowska 25,0
Maja Moskwik 25,0
Wiktoria Siwek 25,0
KAROLINA STANCLIK 25,0
Szymon Bujok 24,5
Grazyna Byrtus 24,5
Gabriel Greń 24,5
Maksymilian Kołek 24,5
Zbigniew Stachowiak 24,5
Michalina Żarnowiecka 24,5
Zuzanna Czakon 24,0
Daniel Heczko 24,0
Tomasz Miler 24,0
Milena Pieprzka 24,0
Grzegorz Rzymanek 24,0
Emilia Bandarek 23,5
Julia Hernas 23,5
Mikołaj Kałuża 23,5
Weronika Kamińska 23,5
Amelia Kania 23,5
Natalia Mazurek 23,5
Amelia Orszulak 23,5
Hubert Rupik 23,5
Anna Sordyl 23,5
Maja Starostka 23,5
Martyna Butor 23,0
Dominika Kaczmarczyk 23,0
Wiktoria Kovacs 23,0
Weronika Madzia 23,0
Kinga Malchar 23,0
Łukasz Mitręga 23,0
Anna Mrowiec 23,0
FILIP TYTYK 23,0
Wiktoria Żur 23,0
Emilia Guzdek 22,5
Piotr Jaworski 22,5
HANNA SZAREK 22,5
Dominika Żur 22,5
KINGA CHMIELOWSKA 22,0
Oliwia Juraszek 22,0
Jakub Kóska 22,0
Anna Malik 22,0
Michał Mielczarek 22,0
Tomasz Słaby 22,0
Magdalena Szymanek 22,0
Emilia Biernatek 21,5
ALEKSANDRA CAPUTA 21,5
KAROLINA IWANICZ 21,5
Alicja Lipska 21,5
ANNA MICHALIK 21,5
Daniel Stasiak 21,5
Anna Suchanek 21,5
EMILIA SZYMKOWIAK 21,5
Michał Wawrzyczek 21,5
Franciszek Janiczek 21,0
Fabian Kowalczyk 21,0
Zofia Widzyk 21,0
Kamila Wojewodzic 21,0
Maja Wysocka 21,0
Karolina Chrostek 20,5
Szymon Sikora 20,5
Kacper Wiewióra 20,5
Zuzanna Żydek 20,5
ZOFIA JACKOWSKA 20,0
Zofia Wandzel 20,0
Grażyna Chrostek 19,5
Nikodem Lekki 19,5
Paulina Mamorska 19,5
Rafał Pieczka 19,5
Maria Skrok 19,5
Krzysztof Wydra 19,5
Michał Kempisty 19,0
Martyna Maślanka 19,0
Maria Pszczółka 19,0
Jakub Salewski 19,0
Nikola Szumska 19,0
Maria Wróbel 19,0
Filip Zuziak 19,0
Maja Hojdysz 18,5
Michał Magiera 18,5
Mikołaj Rakoczy 18,5
Anna Damek 18,0
Aleksandra Strama 18,0
Kamila Duc 17,5
Weronika Fic 17,5
Sandra Kozieł 17,5
Kacper Mrózek 17,5
Aleksandra Szemik 17,5
Weronika Zaręba 17,5
Wiktoria Buława 17,0
Kacper Musur 17,0
Małgorzata Porębska 17,0
Gabriela Gazda 16,5
Kinga Regiec 16,5
Sylwia Kamińska 15,5
Marta Kępińska 15,5
Martyna Rozum 15,5
Milena Gwizdoń 15,0
Anna Ochman 15,0
Patrycja Pierlak 14,0
Marcin Hutny 12,0
Natalia Małysiak 11,5
Justyna Herok 7,5
Szymon Jędrzejas
Iwona Sitek
Emilia Stachowicz
Kacper Witko

Grupa III

Hanna Affanasowicz 26,5
Julia Bandarek 29,5
Jakub Basiura 23,0
Magdalena Bąk 27,0
Julia Bąk 21,5
Gabriela Biegun
Nicola Bień 27,5
Monika Bigos 25,5
Natalia Boba 29,5
Agnieszka Bogacz 29,5
Dominika Borska
Konrad Botorek 23,5
Igor Bryja 25,5
Agnieszka Budzińska 28,5
Ewelina Buława 30,0
Anna Cader 29,5
Anna Chęcińska 24,0
Oliwia Chruślińska 29,0
Bartłomiej Chudyk II – miejsce 33,0
Mateusz Chudyk 26,5
Bartłomiej Ciągała 21,5
Aleksandra Czul 27,5
Szymon Danel 29,5
Agnieszka Dąbrawa 29,0
Magdalena Dąbrawa 25,0
Dawid Dendys 12,5
Emilia Dobija 25,0
Oliwia Dybek 9,5
Bartłomiej Dzida 27,5
Martyna Dzióbek 28,0
Jan Dziwoki 30,5
Jakub Eisenberger 24,0
Marta Ficek 23,5
Franciszek Fijak 30,0
Paulina Firleta 24,0
Mateusz Fluder 28,0
Karolina Galas 9,5
Alicja Gałosz 29,0
Katarzyna Gałosz 26,0
Kacper Gawęda 25,5
JOANNA GAWOR 29,0
Katarzyna Gawron 26,5
Tomasz Gazda 29,0
Katarzyna Gęca 31,5
Mateusz Gibas 17,5
Maria Gibas 29,0
Zuzanna Giercuszkiewicz 29,5
Anna Gigiewicz 29,0
Amelia Gigoń 18,0
Paulina Gofron 28,5
Faustyna Gołąbek 25,5
Dagmara Goraus 25,5
Oliwia Góra 29,0
Julia Grduk 24,0
Anna Greń 30,5
Jakub Grębowski 27,0
Julia Grudzień 31,5
Daria Gurynowicz 25,0
Patryk Gwiżdż 26,5
Wiktoria Habarta 20,5
Zuzanna Hendzel 26,5
Joanna Hubka 16,5
Milena Huczek 20,0
Łukasz Hudecki 25,0
Agata Iskierka 22,0
Weronika Janik 26,0
Paweł Jarosz 29,5
Hubert Jędrzejek 12,5
Katarzyna Jura 26,5
Jacek Jurasz 29,5
Oliwia Kaczmarczyk 21,5
Szymon Kamiński 21,5
Roksana Kania 32,0
Julia Kantor 26,5
Jan Karbowski 29,5
Karolina Kępys 24,0
Aleksandra Kiełbasa 25,5
Kinga Kizner
Mateusz Kłaput 29,5
Paulina Kłosowska 27,0
Judyta Knapik 25,5
Arkadiusz Kobielus 30,5
Sebastian Kocemba 29,5
Sandra Koch 23,5
Wiktor Kocoń 27,5
Anna Konior 27,5
Kacper Kosek
Martyna Kotlarska 28,5
Patryk Kowal 18,5
Kinga Koźmińska 25,0
Julia Kóska 26,0
PAWEŁ KRUCZEK 28,0
Alicja Krzemińska 10,0
Patryk Krzepina 28,5
Julia Krzyżowska 9,5
Aleksandra Kupczak 21,5
Aleksandra Kubica 6,5
Zofia Kubica 24,0
Julia Kubicka 27,5
Mikołaj Kubiczek 25,0
Laura Kudzia 10,0
Wiktor Kupczak 20,5
Paulina Kuś 26,0
Natalia Kuśnierz
Marta Kuśnierz 20,5
Alicja Kwaśny 25,0
Antoni Kwoczyński 27,5
Alicja Laszczak 25,5
Jonasz Lazar I miejsc 33,5
Dawid Lebioda 31,0
Remigiusz Leiny
Remigiusz Leśny 22,0
Paulina Lichosyt 22,0
Dominika Linnert 28,0
Zuzanna Łodzińska 31,5
Marcin Łysień 27,5
Zuzanna Maciejowska 31,5
Zuzanna Macura 23,5
Jakub Madejski 20,5
SZYMON MALINKA 29,0
Jakub Marczewski 28,0
Paulina Marek
Maciej Marszałek 7,5
Szymon Masarski 31,5
Klaudia Michalczyk 21,0
MIKOŁAJ Michalik 28,0
Natalia Michulec 29,0
Gracjan Mikusek 23,5
Martyna Mituś 21,5
Piotr Mizia 27,0
Emilia Młynarczyk 25,5
Gabriel Moczek 22,5
Natalia Motyka 32,0
Bartłomiej Moj 16,0
Faustyna Mrzygłód 29,5
Patrycja Nidecka 30,0
Michał Niesyt 27,5
Agnieszka Niezręcka III m 32,5
Hanna Nikiel 29,5
Daniel Nikliborc 31,5
Marta Ogrodnik 26,0
Natalia Ostrowska 30,5
Patryk Oślizło- Zaporowski 32,0
Anna Pacan 24,5
Zuzanna Pająk 24,5
Izabela Paletko 24,5
Maksymilian Pasierbek 15,5
Emilia Patynowska 29,0
Weronika Pieczarka III – miejsce 32,5
Marcin Pierlak 21,0
Zuzanna Pilch 24,5
Wiktoria Pindel 30,0
Marta Piwowarczyk 29,5
Ewelina Piwowarczyk 26,5
Wiktoria Staszko 30,5
Małgorzata Staśkiewicz 31,5
Dawid Stefanowicz 27,5
Julia Stokłosa 29,0
KAROLINA STRZAŁKOW SKA 28,5
Natalia Suszanowicz 30,0
Sandra Sutor 23,5
Daria Suwaj 12,0
Martyna Szalbot 29,0
Szymon Szarek 27,0
Paulina Szczepan 27,5
Patrycja Szczepańczy k
Molena Szczupak
Julia Szemik 31,0
Jakub Śleziak 26,0
Agnieszka Śliwa 13,0
Franciszek Ślusarczyk
II – miejsce 33,0
Wiktoria Targosz 23,5
Zofia Telok 31,5
Nadia Tokarczyk
Magdalena Turska 28,0
Piotr Wadoń 25,5
Julia Wajdzik 27,5
Jakub Waligóra 20,5
Julia Waligóra 27,0
Natalia Waligóra 22,5
PIOTR WALUŚ 29,0
Aleksandra Wanat
Jan Wandzel 27,0
Andrzej Wawak 12,5
Emilia Węgrzyn 29,5
Magdalena Widuch 18,5
Marcela Wilk 28,5
Klaudia Wilusz 29,5
Weronika Witas 27,0
Łukasz Wiwatowski 26,5
Aleksandra Włosińska 31,0
Lucyna Wnuk 18,5
Julia Wojewodzic 26,0
Karol Wolny 30,5
Martyna Wrona 27,0
Joanna Zalewska 24,0
Maria Zielecka 28,5
Kinga Zuziak 26,5
Faustyna Żądło 27,5
Maciej Żurek 24,5
Agata Żurowska 27,5
Dominika Żywioł 25,5
Marta Byrtek 25,5
Julia Wieczorek 16,5

Grupa IV

LAUREACI

Walatek Zuzanna I miejsce 56,0
Konieczny Anna II miejsce 55,5
Koral Anna III miejsce 55,0
Szuma Emilia III miejsce 55,0
Wawrzyczek Oliwia 54,5
Wisła Jakub 54,5
Bujok Łukasz 54,5
Siwek Daria 54,0
Karcz Jakub 54,0
Rieck Krzysztof 53,5
Kowalczyk Monika 53,5
Gach Maksymilian 53,5
Szostek Szymon 53,0
Zawiła Grzegorz 53,0
Sawkiewicz Wojciech 53,0
Kupczak Agata 52,5
Bosak Piotr 52,5
Szlauer Magdalena 52,5
Mikke Marta 52,5
Suchanek Patrycja 52,0
Misiarz Joanna 52,0
Sołtysik Julia 52,0
Babicki Wojciech 52,0
Łukoś Katarzyna 52,0
Miłaszewski Sebastian 52,0
Skorupa Anna 51,5
Mroczko Karolina 51,5
Malcherek Mateusz 51,5
Sowa Marianna 51,0
Gaś Agata 51,0
Krótki Wiktoria 51,0
Strzałka Aleksandra 51,0
Gowin Barbara 51,0
Gawlas Gabriela 51,0
Bałos Bożena 51,0
Duława Paweł 51,0
Foltyn Filip 51,0
Karolewska Lilianna 51,0
Staska Martyna 50,5
Wójtowicz Kacper 50,5
Chwastek Marta 50,5
Sorkowicz Maria 50,5
Baron Kinga 50,5
Bury Justyna 50,0
Pudełko Justyna 50,0
Kanik Patryk 50,0
Kaiser Julia 49,5
Umel Aldona 49,0
Gołębiowski Krzysztof 49,0
Pietrusiak Anna 48,5
Okrzesik Maciej 48,5
Bojda Karolina 48,5
Błachut Sylwester 48,5
Sławińska Wiktoria 48,5

FINALIŚCI

Żydek Weronika 48,0
Gabzdyl Aleksandra 47,5
Gibas Marta 47,5
Węgrzyn Weronika 47,5
Szubert Natalia 47,5
Sokołowska Julia 47,0
Czubek Stanisław 47,0
Kantyka Agnieszka 47,0
Pawełek Julia 46,5
Kiszczak Anna 46,0
Gadzina Laura 46,0
Jabłońska Laura 46,0
Chmielowski Piotr 46,0
Rybarska Sara 45,0
Rus Mateusz 45,0
Stoły Anna 45,0
Michalik Mateusz 44,5
Byrtek Estera 44,5
Leśniak Weronika 44,5
Zacny Aleksandra 44,5
Sikora Kamil 44,5
Skuza Magdalena 43,5
Naworol Laura 43,5
Michalik Marcin 43,0
Gancarz Karolina 43,0
Nowak Daria 43,0
Kruczek Piotr 42,5
Brachaczek Dorota 42,5
Janowska Natalia 42,5
Ziemińska Paulina 42,0
Mitręga Grzegorz 42,0
Pawłowska Karolina 42,0
Bułka Patrycja 41,5
Kubica Agata 40,5
Drobisz Samuel 40,5
Tetłak Ewelina 40,0
Piwowarczyk Aleksandra 40,0
Kubas Monika 40,0
Brychcy Tomasz 40,0
Byrska Aleksandra 40,0
Dendys Jakub 39,5
Walczak Maria 39,0
Skrzypiec Justyna 39,0
Wija Karolina 39,0
Kulawska Barbara 38,5
Balon Karolina 38,0
Trzeciak Sara 38,0
Zemanek Daniel 37,0
Rusin Damian 37,0
Szendzielarz Martyna 36,5
Kruczek Magdalena 36,0
Słowak Michał 36,0
Motyka Sławomir 35,5
Mazurek Mateusz 35,5
Gruszczyk Wojciech 35,0
Wierzgoń Małgorzata 35,0
Radwein Magdalena 34,5
Malina Anna 34,0
Krzeszowska Zuzanna 34,0

UCZESTNICY FINAŁU
Janiszewski Daniel 33,5
Sobala Mateusz 33,0
Michalak Elżbieta 33,0
Kania Agnieszka 32,5
Zacny Agnieszka 32,0x
Powroźnik Klaudia 29,0
Dudys Kinga 28,0
Kuźnik Faustyna 26,5
Malchar Maciej 26,5
Wójcik Dominika 26,5
Mazur Karolina 26,5
Dobrzyński Kacper 26,0
Błachut Martyna 25,0
Nowakowski Filip 24,5
Błachut Klaudia 24,0
Markiel Kacper 23,0
Śliwka Gabriela 22,0
Pytlowany Paweł 20,5
Rozmus Aleksandra 13,5
Heczko Jan 07,0
Borowski Marcin 04,5