Wyniki konkursu Jonasz – towarzyszące

  • 17 kwietnia 2018, Mateusz Kierczak

12 kwietnia w Szkole Podstawowej nr3 w Czechowicach – Dziedzicach odbył się przegląd występów recytatorskich i teatralnych w ramach XXI MEKWB Jonasz 2018.

Jury konkursowe wyłoniło zwycięzców:

 

Konkurs Recytatorski


I miejsce

Zofia Paneth ZSP nr 1 im. Janusza Korczaka w Żywcu opiekunki: Anna Paneth, Tatiana Witosławska-Pernal
Hubert Barcik – Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Rychwałdzie – opiekun Dorota Walatek,
Julia Popenda – Szkoła Podstawowa nr 2 w Orzeszu – opiekun s. Krystyna Bochenek

II miejsce

Stanisław Łopadczak Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Kozach – opiekun ks. Zbigniew Skrzyp
Antonina Foksińska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwinie – opiekun Dorota Surowiak
Łukasz Wojtuszek Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwinie – opiekun Dorota Surowiak
Wiktoria Pieczka Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwinie – opiekun Dorota Surowiak
Natalia Góra Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwinie – opiekun Dorota Surowiak
Teofil Kufel Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach – Dziedzicach – opiekun Lidia Komorek
Małgorzata Moryto Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach – Dziedzicach – opiekun Lidia Komorek
Gabriela Gamrot Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach – Dziedzicach – opiekun Lidia Komorek
Karolina Zwardoń Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach – Dziedzicach – opiekun Lidia Komorek

III miejsce

Julia Konior Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-Białej – opiekun Katarzyna Kwaśna
Nikola Oleszkiewicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-Białej – opiekun Katarzyna Kwaśna
Milena Cader Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-Białej – opiekun Katarzyna Kwaśna
Krzysztof Kolarczyk Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-Białej – opiekun Katarzyna Kwaśna
Kaja Kraus Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-Białej – opiekun Katarzyna Kwaśna
Julia Jasica Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-Białej – opiekun Katarzyna Kwaśna
Zuzanna Różycka Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-Białej – opiekun Katarzyna Kwaśna
Antonina Śpiewak Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-Białej – opiekun Katarzyna Kwaśna
Katarzyna Kubacka Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-Białej – opiekun Katarzyna Kwaśna
Maja Ptaszkowska Szkoła Podstawowa nr 2 w Orzeszu s. Krystyna Bochenek
Ewelina Olearczyk Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieszczętach Jadwiga Jagła
Martyna Talik Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Rychwałdzie Dorota Walatek

Wyróżnienie

Aleksandra Sikora Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieszczętach opiekun Jadwiga Jagła
Wiktoria Pająk Szkoła Podstawowa nr 2 w Orzeszu opiekun s. Krystyna Bochenek
Karolina Maga ZSP nr 1 im. Janusza Korczaka w Żywcu opiekun Anna Paneth, Tatiana Witosławska-Pernal
Gabriela Kozieł ZSP nr 1 im. Janusza Korczaka w Żywcu opiekun Anna Paneth, Tatiana Witosławska-Pernal

 

Konkurs teatralny


I miejsce

Szkoła podstawowa nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach opiekun Katarzyna Póda, Iwona Sojka

II miejsce (ex aequo)

Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej opiekun Jadwiga Grudzińska, ks. Tomasz Bieniek
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach opiekun Urszula Ochman, Janina Matura

III miejsce

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwinie opiekun Dorota Surowiak