XXII Konkurs Wiedzy Biblijnej – wyniki etapu rejonowego

  • 6 grudnia 2016, Mateusz Kierczak

XXII Konkurs Wiedzy Biblijnej

dla szkół podstawowych

Wyniki etapu rejonowego

 

Do etapu diecezjalnego zakwalifikowali się:

Pobierz plik w wersji pdf

Nazwisko i Imię Szkoła Liczba punktów
Tatoj Nina SP37 Bielsko-Biała 49
Gleindek Paweł SP3 Bielsko-Biała 49
Szelest Iga SP2 Czechowice-Dziedzice 48
Bolik Anna SP3 Ustroń 46
Fernandes Daniel SP6 Bielsko-Biała 45
Matuszny Oliwia SP1 Istebna 45
Labza Mateusz SP Bąków 45
Kluska Małgorzata SP4 Cieszyn 45
Sikora Aleksandra SP Wieszczęta 44
Lipa Patryk SP4 Cieszyn 44
Kleczkowski Michał SP Gilowice 44
Kral Patryk SP Bąków 44
Karbowski Jan SP im. Stefana Wyszyńskiego Żywiec 43
Ciągała Bartłomiej SP Stara Wieś 43
Chmiel Katarzyna ZSG2 Kęty 43
Janota Krzysztof ZSP Iłownica 43
Kulik Ewa ZSP1 Istebna 43
Kowalska Zuzanna SP Ogrodzona 43
Przybyła Natalia SP3 Skoczów 43
Chwastek Aleksandra SP5 Ustroń 42
Włosińska Aleksandra ZSP Iłownica 41
Marszałek Gabriela ZS Rajcza 41
Leś Teresa ZSP Górki Wielkie 41
Napieraj Justyna SP6 Cieszyn 40
Leś Hanna ZSP Górki Wielkie 40
Myrmus Mateusz SP3 Skoczów 40
Bury Tymoteusz ZSP Górki Wielkie 40
Lempart Anna SP Iskrzyczyn 40
Becker Zofia SP13 Bielsko-Biała 40
Bielnik Anna SP13 Bielsko-Biała 40
Wajdzik Zuzanna ZPSM Bielsko-Biała 40
Wiewióra Dominik ZSP8 Żywiec 40
Węgliński Szymon SP Żywiec Oczków 40
Bednarz Aleksandra ZS Rycerka Górna 40
Midor Zofia SP3 Żywiec 40
Filoszek Oliwia SP5 Żywiec 40
Baścik Natalia SP Ogrodzona 40
Owsionka Maciej SP6 Bielsko-Biała 40
Horak Szymon SP Mnich 40
Czernek Amelia KTK Bielsko-Biała 40
Jakubiec Zofia SP24 Bielsko-Biała 40

 

Pozostałe wyniki:

Nazwisko i Imię Szkoła Liczba punktów
Wawrzyczek Małgorzata SP Kończyce Małe 36
Haratyk Marta SP Simoradz 36
Śliwa Jakub SP Pisarzowice 36
Janik Karol KTK Bielsko-Biała 36
Jędrzejek Hubert SP Żabnica 36
Mrózek Kacper SP6 Moszczanica 36
Kłakus Wojciech ZS1 Oświęcim 36
Błachut Katarzyna SP6 Bielsko-Biała 36
Juroszek Aleksandra SP1 Jaworzynka 35
Surma Julia SP4 Cieszyn 35
Krzemiński Jakub SP1 Skoczów 35
Szendzielarz Kamila SP Dębowiec 35
Tuchowska Natalia ZSG2 Kęty 35
Szkaradnik Weronika SP7 Cieszyn 35
Wach Kamila SP Iskrzyczyn 35
Ryba Magdalena SP1 Cieszyn 35
Glombitza Wiktoria ZSP Wieszczęta 35
Stempniewicz Michał SP1 Żywiec 35
Macura Zuzanna SP5 Lipowiec 34
Żurek Krzysztof SP11 Oświęcim 34
Gardaś Amelia SP1 Żywiec 34
Michniewicz Aleksandra SP Czaniec 34
Odój Karol KTK Bielsko-Biała 34
Pietyra Oskar SP1 Oświęcim 34
Król Natalia SP2 Cieszyn 34
Jędrzkiewicz Dawid SP1 Cięcina 34
Kotlarczyk Piotr SP11 Oświęcim 33
Kamińska Emilia SP22 Bielsko-Biała 33
Sroczyńska Joanna SP1 Skoczów 33
Trzopek Maksymilian SP2 Bielsko-Biała 33
Hyla Aneta SP Węgierska Górka 33
Rzymanek Grzegorz SP2 Cieszyn 32
Łodzińska Zuzanna SP Dzięgielów 32
Haręża Maksymilian ZS Pierściec 32
Kubaczka Kacper SP3 Skoczów 32
Kuczera Nikola SP1 Cieszyn 32
Łazik Natalia SP1 Oświęcim 32
Sikora Kinga SP1 Koniaków 32
Sojka Adrianna SP6 Pierściec 32
Sawkiewicz Anna ZSP Janowice 32
Barzyczak Natalia SP5 Żywiec 32
Cul Aleksandra SP Sienna 32
Stanclik Dominik ZSP Janowice 32
Paszek Anna SP Ochaby 31
Małyjurek Zofia SP1 Jaworzynka 31
Żyrek Oliwia SP w Żabnicy 31
Balcy Wiktoria SP1 Cięcina 31
Malarz Maja SP13 Bielsko-Biała 30
Borgieł Natalia ZPSM Bielsko-Biała 30
Kolonko Dawid SP Okrajnik 30
Pawlus Anna SP Węgierska Górka 30
Giełtowska Marta SP28 Bielsko-Biała 30
Gowin Tomasz SP1 Żywiec 30
Białek Wiktoria SP Leśna 30
Małyjurek Michał  SP2 Ustroń 30
Żyła Adam SP Hażlach 30
Gamrot Marta SP2 Brenna 30
Warzecha Maja SP Hażlach 30
Puchała Kordian SP1 Ustroń 30
Gluza Aleksandra SP1 Wisła 30
Jagiełło Paulina SP1 Cieszyn 29
Gańcarczyk Jan SP2 Brenna 29
Szpara Filip SP3 Czechowice-Dziedzice 29
Sermak Patrycja SP Sienna 29
Knopek Agnieszka SP3 Żywiec 29
Szatanik Aleksandra SP Rycerka Górna 29
Lipa Wawrzyniec SP1 Cieszyn 28
Kamyk Katarzyna ZS1 Oświęcim 28
Drozdek Robert SP3 Czechowice-Dziedzice 28
Kusz Amelia SP Mnich 28
Szweda Kacper SP Ochaby 28
Kędzierski Patryk SP1 Ustroń 28
Nowak Jan SP2 Ustroń 28
Giernacka Jagna SP Ochaby 28
Pokładnik Bartłomiej SP Stara Wieś 28
Kuszneruk Gabriela SP1 Oświęcim 28
Caputa Ola SP22 Bielsko-Biała 28
Kowalska Aleksandra SP Czaniec 28
Buczek Mikołaj SP3 Bielsko-Biała 27
Micor Julia ZS Gilowice 27
Kreczkowska Otylia SP Żabnica 27
Prahot Dominika SP Leśna 27
Góra Szymon SP Pisarzowice 27
Jaworski Ignacy SP2 Ustroń 27
Dubiel Justyna SP Czaniec 27
Wawrzynek Filip Szkoła Muzyczna Bielsko-Biała 27
Sobun Zuzanna ZSP Iłownica 27
Talik Nina SP1 Cieszyn 26
Sztuła Joanna SP Kończyce Małe 26
Urbaniec Jakub SP22 Bielsko-Biała 26
Skórzak Robert SP5 Żywiec 26
Leszczyńska Dominika SP1 Oświęcim 26
Paluch Dariusz SP11 Oświęcim 26
Jopek Kinga SP Cięcina 25
Wróbel Wiktoria SP8 Żywiec Oczków 25
Styła Natalia SP Pisarzowice 25
Kumorek Kamil SP6 Żywiec 25
Baścik Jakub SP Ogrodzona 25
Urbaczka Anna SP1 Jaworzynka 25
Szostek Paweł SP Kończyce Małe 25
Smolik Karolina SP Dzięgielów 25
Sikora Julia SP1 Koniaków 25
Nowak Zofia SP37 Bielsko-Biała 25
Heller Agnieszka SP2 Brenna 24
Osierda Michał SP2 Kęty 24
Wingralek Zofia SP1 Gilowice 24
Łukosz Patrycja SP5 Ustroń 24
Pokładnik Mikołaj SP Stara Wieś 24
Cybuch Maja SP3 Czechowice-Dziedzice 23
Parchański Mikołaj SP7 Cieszyn 23
Szęszok Zuzanna SP24 Bielsko-Biała 23
Niemczyk Aleksandra ZSP Janowice 23
Czyż Katarzyna KSP Cieszyn 22
Wójcik Marta SP2 Cieszyn 22
Mizia Kinga SP3 Żywiec 22
Gryglah Wiktoria SP Rycerka Górna 21
Pijanowski Paweł SP37 Bielsko-Biała 21
Grycz Magdalena SP6 Pierściec 21
Biegun Paweł SP im. Stefana Wyszyńskiego Żywiec 21
Branny-Rduch Natalia KSP Cieszyn 20
Zorychta Jakub SP Dzięgielów 20
Mrzygłód Agnieszka SP Lipowiec 20
Barabosz Magda SP1 Wisła 19
Podhorodyński Damian KSP Cieszyn 19
Szęszoł Anna SP24 Bielsko-Biała 19
Gąsior Ewa SP3 Bielsko-Biała 18
Czajdak Agata SP1 Ustroń 18
Kubica Weronika KSP Cieszyn 18
Torzewska Eliza SP Lipowa 18
Mikociak Jagoda SP Lipowa 12