Biskup Roman Pindel


20 września Juszczyna, godzina 17.00, (w ramach wizytacji parafii)
21 września Lipnica Mała, godzina 17.00
27 września Wieprz k. Żywca, godzina 17.00, (w ramach wizytacji parafii)
04 października Leśna, godzina 17.00, (w ramach wizytacji parafii)
13 października Kraków Bronowice, godzina 12.00,
18 października Cięcina, godzina 17.00, (w ramach wizytacji parafii)
6 listopada Żywiec Zabłocie, godzina 17.00,
12 listopada Cieszyn Krasna, godzina 17.00,
14 listopada Jawiszowice, godzina 17.00,
6 grudnia Bielsko-Biała parafia Świętego Brata Alberta, godzina 17.30, (w ramach wizytacji parafii)
odwołany termin 18 marca 2020 Brenna, godzina 17.00,
odwołany termin 24 marca 2020 Czechowice-Dziedzice parafia NMP Wspomożenia Wiernych, godzina 17.30,
odwołany termin 27 marca 2020 Bielsko-Biała Osiedle Karpackie, godzina 17.00,
odwołany termin 29 kwietnia 2020 Goleszów, godzina 17.00
odwołany termin 5 maja 2020 Oświęcim parafia M.B. Wspomożenia Wiernych, godzina 18.00
odwołany termin 20 maja 2020 Mazańcowice, godzina 17.00
odwołany termin 23 maja 2020 Moszczanica (oraz kandydaci z Rychwałdu) godzina 17.00,
odwołany termin 26 maja 2020 Istebna (oraz kandydaci z Jaworzynki i Trzycatka), godzina 17.00,
odwołany termin 28 maja 2020 Żywiec Konkatedra, godzina 17.00,
odwołany termin 29 maja 2020 Bielsko-Biała parafia Opatrzności Bożej, godzina 18.00,
odwołany termin 30 maja 2020 Mikuszowice Śląskie, godzina 16.00,
odwołany termin 3 czerwca 2020 Koszarawa, godzina 17.00,
odwołany termin 4 czerwca 2020 Ustroń, Parafia św. Klemensa, godzina 17.00,
odwołany termin 5 czerwca 2020 Gilowice, godzina 17.00,
odwołany termin 8 czerwca 2020 Rajsko, godzina 17.00,
odwołany termin 9 czerwca 2020 Targanice, godzina 17.00,
odwołany termin 10 czerwca 2020 Strumień, godzina 17.00,

23 czerwca 2020 Brenna, godzina 17.00,
25 czerwca 2020 Bielsko-Biała NMP Królowej Świata, godzina 16.00,
26 czerwca 2020 Bielsko-Biała Aleksandrowice, godzina 17.00,
29 czerwca 2020 Pogwizdów, godzina 17.00


Biskup Piotr Greger


odwołany termin 8 czerwca Jaworze, Parafia Opatrzności Bożej, godzina 17:00
odwołany termin 9 czerwca Skoczów Górny Bór, Parafia Matki Bożej Różańcowej, godzina 17:00
odwołany termin 12 czerwca Zabrzeg, Parafia św. Józefa rzemieślnika, godzina 17:00
odwołany termin 13 czerwca Głębowice, Parafia Matki Bożej Szkaplerznej, godzina 11:00
Biskup Roman 18 czerwca Bielany, Parafia św. Macieja, godzina 17:00
odwołany termin 19 czerwca Wilkowice, Parafia św. Michała Archanioła, godzina 17:00
Biskup Roman 20 czerwca Pisarzowice, Parafia św. Marcina, godzina 10:00
Biskup Roman 20 czerwca Czechowice Dziedzice, Parafia św. Barbary, godzina 17:00
21 czerwca Koszarawa Bystra, Parafia Stygmatów św. Franciszka, godzina 11:00
21 czerwca Bielsko-Biała Straconka, Parafia Matki Bożej Pocieszenia, godzina 15:00
22 czerwca Godziszka, Parafia Matki Bożej Szkaplerznej, godzina 17:00
23 czerwca Bujaków, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, godzina 17:00
24 czerwca Hecznarowice, Parafia św. Urbana, , godzina 17:00
25 czerwca Jaworze, Parafia Opatrzności Bożej, godzina 10:00
25 czerwca Chybie, Parafia Chrystusa Króla, godzina 17:00
26 czerwca Głębowice, Parafia Matki Bożej Szkaplerznej, godzina 17:00
27 czerwca Bielsko-Biała, Parafia Katedralna św. Mikołaja, godzina 9:00
27 czerwca Istebna, Parafia Dobrego Pasterza, godzina 17:00
28 czerwca Cieszyn, Parafia św. Jerzego, godzina 17:00
29 czerwca Bielsko-Biała, Skoczów Górny Bór, Parafia Matki Bożej Różańcowej, godzina 17:00
30 czerwca Jeleśnia, Parafia św. Wojciecha, godzina 17:00
1 lipca Kończyce Wielkie, Parafia św. Michała Archanioła, godzina 17:00
4 lipca Przyborów, Parafia św. Jadwigi Królowej, godzina 11:00
19 września Radziechowy, godzina 11:00


Biskup Tadeusz Rakoczy


11 września Czernichów, godzina 17:00
01 października Koniaków, godzina 17:00
15 października Trzebinia, godzina 17:00
19 października Kozy Małe, godzina 11:00
16 listopada Rajcza, godzina 11:00