Biskup Roman Pindel


30 kwietnia Komorowice, godzina 17.00
4 maja Kończyce Małe, godzina 18.00
9 maja Górki Wielkie – Parafia Wszystkich Świętych, godzina 17.00
10 maja Cieszyn – Parafia św. Elżbiety, godzina 17.00
11 maja Andrychów – Parafia św. Stanisława, godzina 12.00
15 maja Cieszyn – Parafia św. Jerzego, godzina 17.00
16 maja Pogórze, godzina 17.00
17 maja Bielsko-BIała – Parafia św. Andrzeja Boboli, godzina 18.00
18 maja Oświęcim – Parafia św. Maksymiliana, godzina 11.00
18 maja Oświęcim – Parafia św. Józefa, godzina 18.00
21 maja Bielsko-Biała Aleksandrowice, godzina 17.00
22 maja Jeleśnia, godzina 17.00
23 maja Cieszyn – Parafia św. Marii Magdaleny, godzina 17.00
24 maja Żywiec – Parafia Narodzenia NMP (Żywiec Konkatedra), godzina 17.00
27 maja Grodziec, godzina 17.00
28 maja Grojec, godzina 18.00
29 maja Istebna, godzina 17.00
30 maja Wilamowice, godzina 17.00
31 maja Polanka, godzina 18.00
3 czerwca Bielsko-Biała – Obszary, godzina 17.00
4 czerwca Radziechowy, godzina 17.00
5 czerwca Pisarzowice, godzina 18.00
6 czerwca Bielsko-Biała – Parafia Trójcy Przenajświętszej, godzina 17.00
7 czerwca Ustroń – Parafia św. Klemensa, godzina 18.00
8 czerwca Bielsko-Biała Złote Łany, godzina 17.00
10 czerwca Skoczów Górny Bór, godzina 17.00
12 czerwca Górki Wielkie – Parafia Wszystkich Świętych, godzina 17.00
13 czerwca WOLNY TERMIN
15 czerwca WOLNY TERMIN
17 czerwca Poręba wielka, godzina 18.00
18 czerwca Bielany, godzina 17.00
19 czerwca Wilkowice, godzina 18.00
21 czerwca Zagórnik, godzina 18.00
22 czerwca Pewel Ślemieńska, godzina 11.00


Biskup Tadeusz Rakoczy


25 kwietnia Krzyżowa, godzina 17:00
27 kwietnia Żywiec Sporysz, godzina 11:00
30 kwietnia Bielsko-Biała – Parafia NMP Królowej Polski, godzina 17:00
6 maja Brenna Leśnica, godzina 17:00
11 maja Hałcnów, godzina 11:00
15 maja Górki Wielkie – Parafia św. Jana Sarkandra, godzina 18:00
18 maja Łękawica, godzina 11:00
21 maja Bielsko-Biała Lipnik, godzina 18:00
23 maja Bulowice, godzina 17:00
25 maja Andrychów Parafia św. Macieja, godzina 11:00
28 maja Przyłęków, godzina 17:00
30 maja Stara Wieś, godzina 17:00
1 czerwca Międzyrzecze, godzina 11:00
4 czerwca Bielsko-Biała – Parafia św. Pawła, godzina 17:00
6 czerwca Bielsko-Biała Leszczyny, godzina 17:00
8 czerwca Kozy Gaje, godzina 11:00
11 czerwca Jaworze, godzina 17:00
13 czerwca Osiek, godzina 17:00
15 czerwca Sopotnia Wielka, godzina 11:00
18 czerwca Pietrzykowice, godzina 17:00
22 czerwca Pewel Mała, godzina 11:00